صفحه ها
دسته
پيوندها
لينك هاي انتخاباتي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 64
تعداد نظرات : 44
Rss
طراح قالب

چه زمانه ای شده است.!

حامیان یک نامزد، قبل از انتخابات و به بهانه حمایت از او خیابان ها را می بستند و با سر و صدا و گاهی درگیری، مزاحم مردم می شدند.

مردم به این امید صبر می کردند که تا روز انتخابات، این مزاحمت ها و اغتشاشات تمام می شود. اما زهی خیال باطل . . .

وقتی کسی هدفش، کسب قدرت به هر نحو ممکن باشد، نتیجه انتخابات برای او معنی ندارد. مردم یا باید ریاست جمهوری او را قبول کنند یا باید شکنجه شوند.

نامزدی که مدعی است؛ بیش از 11 میلیون رای تقلب شده، حتی یک برگ سند از تخلفات نمی تواند ارائه کند.

آیا این تامل برانگیز نیست؟

آیا وقت آن نرسیده است که حامیان این آقا، کمی چشم خود را باز کنند و بیش از این جامعه را دچار مشکل نکنند.

مردم روزها در خیابان امنیت ندارند و شب ها از صدای آن ها آرامش.

گناه اکثریت جامعه چیست که باید به دست اقلیت جامعه شکنجه شوند؟

آن هم در حالی که برای ادعای عظیم خود، حتی یک برگ سند هم ندارند!

لطفا قدری بیندیشید. برای تجدید نظر تا فرصت باقی است، باید اقدام کرد.

 

پ.ن : نکته جالب این است که دوستان بنده که از اعضای فعال و ارشد ستاد موسوی بوده اند و سرصندوق ها حضور داشته اند، کمترین مشکل را با نتیجه انتخابات دارند؛ زیرا به چشم خود واقعیت را دیده اند و می دانند که اوضاع چگونه بوده است.
اما پروپاگاندای تقلب نمایی انتخاباتی آقای موسوی، اجازه نمی دهد این پرده، از جلوی چشم دیگران کنار برود و بقیه نیز با خاطری آسوده نتیجه انتخابات را بپذیرند.

لطفا کمی درنگ کنید و بیندیشید. این به نفع همه است.

چهارشنبه بیست و هفتم 3 1388

بسم الله الرحمن الرحیم

این اشوب های خیابانی کار دشمنان ایران است . کسانی که در ماهواره ها عمری است که تبلیغ میکنند ما به ایران میاییم . گروهی به نام ما هستیم تشکیل داده اند .

 

شاید شما هم روی در و دیوار ها این جمله را دیده باشید . کسانی که در وبلاگ ها به نام طرفداران اقای موسوی ایجاد اختشاش میکنند دشمنان اسلام هستند ؛ نه طرفدار اقای موسوی .

 

شاید هم از همین گروه ما هستیم باشند که بخواهند با این کار ها مردم را تحریک به تظاهرات بکنند .

دوستان ؛ این تظاهرات فقط به نفع دشمنان ایران است . هنوز ساعتی نگذشته است که از تلویزیون اعلام شد ساعت 16 مردم راهپیمایی میکنند برای نا امید کردن دشمنان ایران ، که در بعضی وبلاگ ها دیده شد که نوشته است که موسوی گفته من شرکت نمیکنم و مردم هم شرکت نکنند . ایا این حرف اقای موسوی است یا حرف دشمنان اسلام که میخواهند با ربط دادن این حرف به اقای موسوی از حظور مردم جلوگیری کنند ؟

 این اسیب ها به اموال عمومی به ضرر خود مردم تهران است . چون خودشان میخواهند از ان ها استفاده کنند .

 

حمله مسلحانه به پایگاه های نظامی کار مردم است یا کار دشمنان ایران که قصد از بین بردن ایران را دارند .

 

از همه مردم عادی میخواهم در خانه ها بمانند و با تجمع کمک به خارجی ها و دشمنان نکنند . با این وضع امکان جنگ داخلی و خارجی و نابودی ایران وجود دارد .

 

رییس جمهور ما قاطع است و دشمنان خارجی ایران از این رییس جمهور میترسند . حتی انها هم گفتند باید کسی به جز احمدی نژاد انتخاب میشد .

 

چون اقای احمدی نژاد به هیچ عنوان از حقوق ملت نمیگذرد . شجاع ؛ قوی و با خدا . و مرگ بر دشمن ایران و دشمن او .

 

به نام خدا

الان عصر شنبه ، 23 خرداد ، یک روز پس از حماسه بزرگ ملت ایران است که من در حال نوشتن این پست از وبلاگم هستم ، هدف من از این نوشته ، بررسی چند موضوع است که در ذیل می آید :

1- ابتدا باید این پیروزی ، که در درجه اول پیروزی نظام اسلامی – با حضور 85 درصدی واجدان شرایط – و رای به ولایت بود و در درجه بعد نیز با انتخاب فردی اصولگرا ، این رای به گفتمان اسلامی ، پر رنگ تر شد، را خدمت تمام هم وطنانم تبریک عرض کنم .

2- موضوع بعدی که می خواهم بیان کنم ، این است که چه طرفداران آقای موسوی و چه طرفداران دکتر احمدی نژاد – من جمله بنده – از امروز باید درگیری ها را رها کنیم و به رای قاطع مردم – 24.5 میلیون – احترام بگذاریم . این موضوع با توجه به سخنان مقام معظم رهبری نیز ، واجب شرعی و عقلی است .

3- موضوع بعدی مربوط به ما حامیان دکتر می شود ، به نظر من ما وظیفه داریم دو مساله را از هم اکنون ، پیگیری کنیم ، اولی ایجاد شرایطی است که بتوانیم نقد های منطقی خود را به دکتر برسانیم ، به عبارت دیگر بتوانیم در این شرایط که فضای 0 و یکی شده است ، جوی منطقی را – چه در حمایت و چه در نقد از دولت – ایجاد کنیم . دومین مورد هم سعی در تربیت افرادی است که بتوانند 4 سال دیگر ، ان شاء الله سکان هدایت دولت را در جهت پیشرفت و عدالت به دست بگسرند .

4- اتفاق خوبی که در این دوره رخ داد ، هماهنگی ستادهای مردمی دکتر در کمترین زمان – حدود دو ماه – و تولیدات محتوایی ، تصویری و … است که در راستای تحقق دولت اسلامی ایجاد شد . در این زمینه ، باید همه ما ، مخصوصا سایت هایی مانند دولت یار ، تلاش کنیم تمامی این تولیدات را جمع آوری نماییم تا مانند 4 ساله گذشته نباشد که در فضای وب ، برای یافتن یک عکس یا پوستر مناسب از دکتر با مشکل روبرو بودیم . از همین جا نیز من از همه دوستان خواهش می کنم هر کس که می تواند پوسترهای طراحی شده برای دکتر ، کتاب های الکترونیکی مربوط و … را به این وبلاگ ( یا سایت ستاد مردمی دکتر ) ارسال نماید تا بتوانیم در اختیار عموم قرار دهیم .

5- فردا ( یکشنبه ) ساعت 5 ، میدان آزادی ، ان شاء الله مراسمی برای پیروزی گفتمان عدالت و پیشرفت برگزار خواهد شد .

6- فعلا ، خدا نگهدار !

شنبه بیست و سوم 3 1388
خبرگزاری فارس: نتایج آرا در 346 شهر کشور نشان از برتری محمود احمدی‌نژاد دارد.
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، کامران دانشجو رئیس ستاد انتخابات کشور آمار کل آراء صحیح مأخوذه از 346 شهرستان از مجموع 366 شهرستان را بدین شرح اعلام کرد:
کل آراء مأخوذه 34 میلیون و 377 هزار و 793 رأی
محمود احمدی‌نژاد 21 میلیون و 781هزار و 391 رأی معادل 63.36 درصد
میرحسین موسوی 11 میلیون و 709 هزار و 391 رأی معادل 34.07 درصد
محسن رضایی 587913 هزار رأی معادل 1.71 درصد
مهدی کروبی 298798 رأی معادل 0.87 درصد
منبع: فارس نیوز
دسته ها :
شنبه بیست و سوم 3 1388

انتخابات امروز، فارغ از هر نتیجه ای که در شمارش آرای آن داشته باشد؛ نتیجه ای مشخص و ملموس دارد و آن هم پیروری قاطع ملت و نظام بود.

مردم با حضور قاطع خود نشان دادند که پیروز واقعی این صحنه هستند و نظام اسلامی با پذیرش طیف گسترده ای از تفکرات و گروه های جامعه، به همگان ثابت کرد که نظامی که روح الله بزرگ پایه گذاری کرده  و  با خون پاک شهدا، آبیاری شد؛ به درجه ای از ظرفیت رسیده است که تمام گستره این ملت را در خود جذب می کند و به آن ها فضا و فرصت مناسب می دهد.

امروز، مردمی از هر طیف و گروه در این انتخابات شرکت کردند تا نشان دهند که به مسئولین فعلی و برگزارکنندگان انتخابات، اعتماد کامل دارند و می دانند رای آنان محفوظ و موثر خواده بود.

و این چیزی نیست جز بلوغ نظام جمهوری اسلامی ایران و مجریان حال حاضر آن.

Iraniann-election-88

آن شب که موسوی در اوج عصبانیت گفت که سه برابر وقت وی را به احمدی نژاد بدهند، هیچگاه فکر نمی کرد دروغهایش اینگونه به ضررش تمام شود.

سخنان موسوی در مناظره ای که احمدی نژاد حضور نداشت، فرصتی مناسب به رئیس جمهور داد تا سخنان خود را بهتر به گوش مردم برساند.

علی رغم آنکه وقت شصت دقیقه ای احمدی نژاد را به نوزده دقیقه کاهش داده بودند اما ابسیار عالی ظاهر شد. نکته مهم این بود که به این مسئله اشاره کرد که مشکلات و گرانی هست که اگر نبود ما این همه شب و روز کار نمی کردیم! او صادقانه سخن گفت.

البته نباید از اشتباه بزرگ موسوی بگذریم. همان شب که با کروبی مناظره کرد نوشتم که بزرگترین اشتباه موسوی دروغهایی بود که علیه احمدی نژاد گفت. موسوی به راحتی می توانست دست روی مطالبی بگذارد که احمدی نژاد حرفی برای گفتن نداشته باشد. مطمئنا فقط دیکته نانوشته غلط ندارد. پس عملکرد دولت نهم نیز از غلط خالی نبود و موسوی می توانست به آنها بپردازد.

اما دستکاری آمار و جا به جایی سالهای آماری و اندازه آنها، ر کنار پخش میلیونی  سی دی های تخریبی «90 سیاسی» اقدامی کودکانه بود. نمی دانم تقصیر موسوی بود یا مشاورانش، اما به هرحال همان طور که می شد حدس زد، موج اتهام «دروغگویی» و «بی اخلاقی» را به خود موسوی بازگرداند.

نقش نامه رفسنجانی را هم نباید فراموش کرد. آنجا که مردم و رهبری را تهدید می کند که «یا میرحسین یا آشوب»! مطمئنا این شیوه برخورد و حرکات احساسی تنها کار موسوی را بدتر کرده است.

به هرحال بچه های شهرهای اصفهان، سمنان، شیراز، مشهد، زنجان و تبریز که خیلی از جو امشب راضی بودند. (در نوع خود شهرهای ترک زبان زنجان و تبریز خیلی جالب بودند) شهرهای دیگر را خبر ندارم. اما آنچه مشخص است این استکه موسوی و رفسنجانی می خواهند بازی انتخابات را به هم بزنند. باید مراقب بود و بهانه دست افراطیون نداد.

توسلها را ادامه دهیم، حضورمان را قطع نکنیم، که تنها یک روز باقی مانده است. بله! تنها یک روز! صبح نزدیک است... انشاءالله

پنج شنبه بیست و یکم 3 1388
X