صفحه ها
دسته
پيوندها
لينك هاي انتخاباتي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 64
تعداد نظرات : 44
Rss
طراح قالب

به نام خدا

الان عصر شنبه ، 23 خرداد ، یک روز پس از حماسه بزرگ ملت ایران است که من در حال نوشتن این پست از وبلاگم هستم ، هدف من از این نوشته ، بررسی چند موضوع است که در ذیل می آید :

1- ابتدا باید این پیروزی ، که در درجه اول پیروزی نظام اسلامی – با حضور 85 درصدی واجدان شرایط – و رای به ولایت بود و در درجه بعد نیز با انتخاب فردی اصولگرا ، این رای به گفتمان اسلامی ، پر رنگ تر شد، را خدمت تمام هم وطنانم تبریک عرض کنم .

2- موضوع بعدی که می خواهم بیان کنم ، این است که چه طرفداران آقای موسوی و چه طرفداران دکتر احمدی نژاد – من جمله بنده – از امروز باید درگیری ها را رها کنیم و به رای قاطع مردم – 24.5 میلیون – احترام بگذاریم . این موضوع با توجه به سخنان مقام معظم رهبری نیز ، واجب شرعی و عقلی است .

3- موضوع بعدی مربوط به ما حامیان دکتر می شود ، به نظر من ما وظیفه داریم دو مساله را از هم اکنون ، پیگیری کنیم ، اولی ایجاد شرایطی است که بتوانیم نقد های منطقی خود را به دکتر برسانیم ، به عبارت دیگر بتوانیم در این شرایط که فضای 0 و یکی شده است ، جوی منطقی را – چه در حمایت و چه در نقد از دولت – ایجاد کنیم . دومین مورد هم سعی در تربیت افرادی است که بتوانند 4 سال دیگر ، ان شاء الله سکان هدایت دولت را در جهت پیشرفت و عدالت به دست بگسرند .

4- اتفاق خوبی که در این دوره رخ داد ، هماهنگی ستادهای مردمی دکتر در کمترین زمان – حدود دو ماه – و تولیدات محتوایی ، تصویری و … است که در راستای تحقق دولت اسلامی ایجاد شد . در این زمینه ، باید همه ما ، مخصوصا سایت هایی مانند دولت یار ، تلاش کنیم تمامی این تولیدات را جمع آوری نماییم تا مانند 4 ساله گذشته نباشد که در فضای وب ، برای یافتن یک عکس یا پوستر مناسب از دکتر با مشکل روبرو بودیم . از همین جا نیز من از همه دوستان خواهش می کنم هر کس که می تواند پوسترهای طراحی شده برای دکتر ، کتاب های الکترونیکی مربوط و … را به این وبلاگ ( یا سایت ستاد مردمی دکتر ) ارسال نماید تا بتوانیم در اختیار عموم قرار دهیم .

5- فردا ( یکشنبه ) ساعت 5 ، میدان آزادی ، ان شاء الله مراسمی برای پیروزی گفتمان عدالت و پیشرفت برگزار خواهد شد .

6- فعلا ، خدا نگهدار !


شنبه بیست و سوم 3 1388
X